Av. Emre Baykurt

Emre Baykurt, Baykurt Hukuk Bürosu’nun kurucusu olup; 2005 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2006 yılında Ankara Barosu’nda Avukatlık stajını tamamladıktan sonra 2007-2013 yılları arasında Ankara’da bulunan bir Hukuk Bürosunda İş hukuku ve Ticaret hukuku alanlarında kıdemli Avukat olarak çalışmıştır.
2014 yılından bu yana kurucusu ve yöneticisi olduğu Baykurt Hukuk Bürosunda başta İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku olmak üzere, Şirketler hukuku, Ticaret hukuku, Aile hukuku, İcra İflas Hukuku ve Gayrimenkul hukuku ile ilgili alanlarda hukuki danışmanlık hizmeti vermekte olan Av. Emre Baykurt, ileri düzeyde mesleki İngilizce bilgisine sahiptir.

Yalçın Soydaş

Yalçın Soydaş 1979 Gümüşhane doğumludur. Aydınlıkevler İnönü Lisesi mezunudur. 2017 yılından bu yana büromuzun İcra Departmanında Avukat katibi pozisyonunda çalışan Yalçın Soydaş bu alanda uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahiptir. Ayrıca Ankara Barosu Avukat Katipliği kursunu başarı ile bitirmiş ve Avukat Katipliği Sertifikası almıştır.

Meliha Sivas

Meliha Sivas 1983 Ankara doğumludur. Aydınlıkevler Ticaret Meslek Lisesi Mezunu olan Sivas 2015 yılından bu yana büromuzda Yönetici Asistanı olarak çalışmaktadır.